1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Bitcoin nowe pieniądze p2p - warto w to inwestować?

Dyskusja w 'Zarabianie w internecie' rozpoczęta przez użytkownika Barti, 4 Luty 2016.

 1. Barti

  Barti New Member

  17
  0
  1
  Ostatnio dość głosno w internecie i w TV jest o tej nowej walucie internetowej Bitcoinach - z tego co wiem to firma nawet miała wchodzić na giełdę, albo już tam jest - tak szybko się rozrosła i zyskała sławę.
  A czy ktoś u nas na forum może wyjaśnić czym dokładnie jest ta waluta, gdzie sie jej używa no i najważniejsze czy warto w nią inwestować swoje pieniądze?
  napiszcie jak to było do tej pory - czy akcje tej firmy zyskiwały czy może traciły?
   
 2. Patryk

  Patryk Member

  39
  0
  6
  Witam. Sam nie korzystam z tej waluty ale bardzo dobrze wiem co to jest. Bitcoin to innowacyjna waluta Internetu. Jest to waluta zdecentralizowana czyli bez centralnej instytucji emisyjnej, niezależna od banków, rządów i instytucji. To waluta nieznająca granic, dostępna wszędzie tam gdzie dostępny jest Internet (lub telefonia komórkowa). Bitcoin jest walutą którą możesz błyskawicznie wysłać do dowolnego miejsca na świecie z ominięciem banków i pośredników a co za tym idzie kosztownych prowizji, limitów i ograniczeń.
   
 3. Konrad

  Konrad New Member

  28
  0
  1
  Dodam jeszcze od siebie, że portfele Bitcoin zawierają porcje tajnych danych, zwanych kluczami prywatnymi lub seedami. Są one używane do podpisywania transakcji, gdyż zawierają matematyczny dowód, iż pochodzą od właściciela portfela. Podpis zapobiega też modyfikacjom transakcji przez osoby trzecie już od momentu jego wydania. Wszystkie transakcje są rozpowszechniane pomiędzy użytkownikami i zazwyczaj zaczynają być potwierdzane przez sieć w ciągu kolejnych 10 minutach w procesie zwanym wydobywaniem.
   
 4. Emila

  Emila New Member

  21
  0
  1
  #Barti - jak miałaby wyglądać ta inwestycja w Bitcoiny ? Po prostu chcesz je kupować i czekać aż kurs będzie dobry i wtedy sprzedawać ?Nie wiem czy to dobry pomysł, niby w Polsce Bitcoiny nie są chyba w żaden sposób opodatkowane, wiec to niby spory plus, jednak osobiście odradzam tą inwestycję. Znalazłam taki teks w internecie "Niestabilny, nieuregulowany i wykorzystywany do nielegalnych transakcji – analitycy przestrzegają przed inwestowaniem w bitcoina."
  A jeśli już się zdecydowałeś to na początku musisz zacząć od wyboru wirtualnego portfela. Później pozostaje już za jego pośrednictwem zakupić sobie tą wirtualną walutę i już.
   
 5. orlok

  orlok New Member

  13
  0
  1
  Bitcoiny to przebrzmiała sprawa. Miały być walutą przyszłości, a współcześnie ich wartość skacze jak szalona. Lepiej już zainwestować w coś na giełdzie. Zgoda, jest to ryzyko, ale tylko naiwni liczą na kokosy bez ryzyka.
   
 6. hehe. Bitcoiny właśnie obchodzą 8 urodziny. Więc z tą nowością...
  A tak z ciekawości- zainwestowałeś? Jeśłi tak - na dzień dzisiejszy masz się czym chwalić :D Chińczycy napędzają cenę :D
   
 7. turkus7

  turkus7 New Member

  3
  0
  1
  Bitcoiny to aktualnie hazard. Poprzez jego niestabilność istnieje ogromne ryzyko inwestując.
   
 8. zydek

  zydek Member

  35
  0
  6
  Inwestycja jak każda inna. Najlepiej zaczynać na demie XTB - wtedy nie ma żadnego ryzyka.
  W tym systemie masz w zasadzie wszytko, a przede wszystkim 25 różnych par, w które możecie inwestować.
  I tutaj potencjał jest naprawdę duży. Przy czym inwestowanie wymaga po prostu odpowiedniej wiedzy.
   
 9. kryptohajs

  kryptohajs New Member

  25
  0
  1
  Ja osobiście od ponad roku inwestuje już tylko i wyłącznie w BitCoiny na platformie kryptohajs.pl
  Na start nie wymagało to ode mnie żadnej wiedzy, wszystkiego się nauczyłem tam od specjalisty który doradzał mi co i jak robić. Aktualnie zarabiam po 3-4 tysiące tygodniowo przy inwestycji tylko 300euro. Wszystkie informacje znajdziesz na kryptohajs.pl
   

Poleć tę stronę