1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Bezpieczne, innowacyjne inwestycje od 20 000 PLN!

Dyskusja w 'W co zainwestować' rozpoczęta przez użytkownika tomasz.chyla, 11 Grudzień 2018.

 1. tomasz.chyla

  tomasz.chyla New Member

  7
  0
  1
  Dzień dobry,
  Współpracuję z różnymi podmiotami, których inwestycje jestem w stanie polecić.
  Proponuję w pierwszym kolejności krótko terminowe inwestycje na rok, dwa lub trzy lata.
  Inwestycje są zabezpieczone (na nieruchomościach lub innym majątku) - minimalna kwota wejścia to 20 000 złotych, maksymalna kwota inwestycji w miesiącu to zazwyczaj 15-20 milionów. Stopa zwrotu oscyluje w granicach 6-9% w zależności od wybranego projektu i jest ona stała. Idealna alternatywa dla lokat, produktów inwestycyjnych w bankach i towarzystwach ubezpieczeniowych oraz TFI.
  Przedstawię możliwość pracy kapitału na tzw. procencie składowym w dłuższej perspektywie czasu.
  Mam również do przedstawienia projekty obarczone większym ryzykiem, ale za to ze znacznie większym potencjałem zwrotu - natomiast tu kwota wejścia zaczyna się od 60 000 złotych.
  Jestem w stanie nawiązać dłuższą współpracę i zająć się portfelem inwestora, aby pomóc odpowiednio zdywersyfikować ryzyko.
  Działam na terenie całej Polski.
  Zapraszam do kontaktu w celu omówienia szczegółów.
  Tomasz Chyła
  515699352
   
 2. zydek

  zydek Member

  32
  0
  6
  Każda inwestycja związana jest z pewnym ryzykiem, więc proszę nie wciskajcie ludziom, że jest inaczej. Działam na XTB już dosyć długo, ale tak naprawdę żaden miesiąc nie skończył się dla mnie stratą. Długo działałem na demie systemu, testowałem możliwości. A jak to wygląda aktualnie? Czuję się specjalistą, ale w tej branży bez analiz, testów, porządnej analityki niczego wielkiego nie osiągniecie.
   

Poleć tę stronę