1. Ta strona używa ciasteczek (cookies). Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zobacz Szczegóły.

Aplikacje do fotowoltaiki

Dyskusja w 'Forum inwestycyjne' rozpoczęta przez użytkownika zydek, 2 Listopad 2021.

 1. zydek

  zydek Member

  44
  0
  6
  Czy znacie jakieś ciekawe rozwiązania, które mogą się przydać?
  Coś do szukania części w dobrej cenie? Ewentualnie zarządzania zleceniami?
  Chodzi o rozwiązania dla osób handlujących instalacjami, a nie mających fotowoltaikę. Może być płatna. Pomysły?
   
 2. pelka

  pelka New Member

  17
  0
  1
  EcoManager. Apka jest darmowa. Sporo funkcji w jednym. Jest wycena części, prosty CRM. Ogólnie dużo w jednym i moim zdaniem warto. Zresztą - nic nie płacisz, więc nie ma się nad czym zastanawiać.
   
 3. zydek

  zydek Member

  44
  0
  6
  Demo wygląda sensownie, funkcje ciekawe. Rzeczywiście później nie ma żadnych opłat po rejestracji? Ceny się potwierdzają? Znajdujesz najtaniej?
   
 4. pelka

  pelka New Member

  17
  0
  1
  Nie ma opłat. Przecież łatwo możesz sprawdzić cenę na daną część i później przeszukać, czy gdzieś mają taniej. Jaki problem? Nie wiem, czy tak jest zawsze, ale przy moich próbach wychodziliśmy na plus. Tzn. stawka się zgadzała.
   
 5. zydek

  zydek Member

  44
  0
  6
  Zainstalowałem, korzystam. W przyszłym tygodniu będę zamawiać pierwszą część, to wtedy się zobaczy, jak to funkcjonuje. Teoretycznie jak patrzę na te stawki, to wygląda to całkiem nieźle.
   
 6. pelka

  pelka New Member

  17
  0
  1
  No właśnie - wtedy napisz konkretnie, jak to wyszło, ale ogólnie powinno ci się udać to na spokojnie ogarnąć ;-) W tych przypadkach, kiedy dochodziło do zamówień, faktycznie udawało się znaleźć fajne okazje.
   
 7. zydek

  zydek Member

  44
  0
  6
  Poszło. Nie znalazłem w sieci nigdzie poza EcoManager tej części w takiej cenie. Przed weekendem powinienem to mieć. Zanosi się na to, że to był dobry wybór. Tzn. skoro jest za darmo, to nie bardzo jest się nad czym zastanawiać.
  Zobaczymy.
   
 8. pelka

  pelka New Member

  17
  0
  1
  Zamówisz, sprawdzisz, zobaczysz, co dostaniesz - wszystko powinno być jasne. Ale raczej żadnych niespodzianek tutaj nie ma. Nie raz porównywaliśmy i cenowo wszystko się w 100 proc. zgadzało.
   
 9. zydek

  zydek Member

  44
  0
  6
  Kurier ma się dzisiaj pojawić. No wiem już, że cenowo wyszło spoko. Sprawdzałem to kilka razy. Sprzęt nowy, więc raczej wszystko będzie w porządku. Na ten moment chętnie będę zamawiać na takiej zasadzie - to ma sens.
   

Poleć tę stronę